De Femkes Khosi ABS 140 klap je open naast de auto, je slaapt in dit geval dus dwars op het dak van de auto. Op deze manier creëer je een groot bed maar blijft de harde shell lekker klein.
Voor je persoonlijke spullen leveren we 3 ’tassen’ die onder de tent in een rail geschoven kunnen worden. Denk aan bijvoorbeeld je schoenen of andere kampeer rommeltjes.
De tent is voorzien van een grote deur met een binnendeur van zeer fijn gaas tegen muggen en twee ramen aan beide kanten van de tent, ook voorzien van muggengaas
Aan de voorzijde van de tent kan de luifel zowel open als dicht geplaatst worden
Tweepersoons matras met hoes van katoen, voorzien van rits zodat de hoes gewassen kan worden
Aan beide kanten, onder de ramen, een opbergvak.
Kenmerken
• De Femkes Khosi 140 daktent is uitgerust met muggengaas, anti-condensmat, matras en ladder.
• De tent heeft een vaste- en een losse luifel
• De losse luifel kan je aan de tent ritsen en wordt geleverd met 4 telescoop stokken, scheerlijnen en haringen.
• Formaat van deze aan-rits luifel is ca. 300×350 cm
• Zelfdragende bodem: eenvoudig op dakdragers te monteren
• Materiaaltent: Polyester mix met katoen 200 gr. doek, waterproof en brandvertragend
• Materiaal luifel: Oxford 210D met zilveren coating
• Ventilatie: omdat de tent een grote luifel heeft kan er altijd een raampje worden opengezet voor ventilatie.
Aan te raden maximale snelheid met een daktent op de auto is 120 km/uur
Dakdragers: statisch gewicht tot max. 300 kg. Dynamisch gewicht max. 80 kg. De statische dakbelasting (stilstaand, tijdens gebruik van daktent) is maximaal drie tot vier keer de dynamische dakbelasting
De Femkes Khosi 140 is, om te zien, bijna een soft shell daktent echter in een harde shell. Deze daktent vouw je open, een gedeelte leunt dan op de ladder, naast je auto slaap je, dus niet zoals bij MILES in de lengte van de auto, maar haaks op het dak van de auto De Femkes Khosi 140 heeft een bijna vierkante shell en klapt uit naar de zijkant waardoor het slaap oppervlak groter wordt. Het pakket op je dak is wel kleiner!